So8659006 | Dougal Damask Pillow, Smoke - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8659006 |
| Pattern Name | Dougal Damask Pillow |
| Collection | A Country Life |
| Width | 22" (56CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 29% VISCOSE, 35% LINEN, 36% COTTON |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Grey |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


So8659006 | Dougal Damask Pillow, Smoke - Schumacher Pillows
So8659006 | Dougal Damask Pillow, Smoke - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8659006 |
| Pattern Name | Dougal Damask Pillow |
| Collection | A Country Life |
| Width | 22" (56CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 29% VISCOSE, 35% LINEN, 36% COTTON |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Grey |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8659006 |
| Pattern Name | Dougal Damask Pillow |
| Collection | A Country Life |
| Width | 22" (56CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 29% VISCOSE, 35% LINEN, 36% COTTON |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Grey |























