So8661204 | Harris Merino Plaid Pillow, Americana - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8661204 |
| Pattern Name | Harris Merino Plaid Pillow |
| Collection | A Country Life |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% MERINO LAMBSWOOL |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


So8661204 | Harris Merino Plaid Pillow, Americana - Schumacher Pillows
So8661204 | Harris Merino Plaid Pillow, Americana - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8661204 |
| Pattern Name | Harris Merino Plaid Pillow |
| Collection | A Country Life |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% MERINO LAMBSWOOL |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8661204 |
| Pattern Name | Harris Merino Plaid Pillow |
| Collection | A Country Life |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% MERINO LAMBSWOOL |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |























