So8687206 | Skyline Stripes Pillow, Burnt Orange - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8687206 |
| Pattern Name | Skyline Stripes Pillow |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 22" (56CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 56% POLYCOTTON, 24% WOOL, 20% COTTON |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Orange |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




So8687206 | Skyline Stripes Pillow, Burnt Orange - Schumacher Pillows
So8687206 | Skyline Stripes Pillow, Burnt Orange - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8687206 |
| Pattern Name | Skyline Stripes Pillow |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 22" (56CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 56% POLYCOTTON, 24% WOOL, 20% COTTON |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Orange |
Original: $486.50
-65%$486.50
$170.27Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8687206 |
| Pattern Name | Skyline Stripes Pillow |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 22" (56CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 56% POLYCOTTON, 24% WOOL, 20% COTTON |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Orange |























