So8689004 | Quilted Waves I/O Pillow, Metallic Brown - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8689004 |
| Pattern Name | Quilted Waves I/O Pillow |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 29% POLYESTER, 71% POLYPROPYLENE |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Brown |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


So8689004 | Quilted Waves I/O Pillow, Metallic Brown - Schumacher Pillows
So8689004 | Quilted Waves I/O Pillow, Metallic Brown - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8689004 |
| Pattern Name | Quilted Waves I/O Pillow |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 29% POLYESTER, 71% POLYPROPYLENE |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Brown |
Original: $399.00
-65%$399.00
$139.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8689004 |
| Pattern Name | Quilted Waves I/O Pillow |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 29% POLYESTER, 71% POLYPROPYLENE |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Brown |























