So8700204 | Pathway Pillow, Sky - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8700204 |
| Pattern Name | Pathway Pillow |
| Collection | Kevin Aspaas |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 83% WOOL, 17% COTTON |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



So8700204 | Pathway Pillow, Sky - Schumacher Pillows
So8700204 | Pathway Pillow, Sky - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8700204 |
| Pattern Name | Pathway Pillow |
| Collection | Kevin Aspaas |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 83% WOOL, 17% COTTON |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8700204 |
| Pattern Name | Pathway Pillow |
| Collection | Kevin Aspaas |
| Width | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 83% WOOL, 17% COTTON |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |























