So8701206 | Born For Water Pillow, Neutral - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8701206 |
| Pattern Name | Born For Water Pillow |
| Collection | Kevin Aspaas |
| Width | 22" (56CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 74% WOOL, 26% COTTON |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



So8701206 | Born For Water Pillow, Neutral - Schumacher Pillows
So8701206 | Born For Water Pillow, Neutral - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8701206 |
| Pattern Name | Born For Water Pillow |
| Collection | Kevin Aspaas |
| Width | 22" (56CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 74% WOOL, 26% COTTON |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Black |
Original: $574.00
-65%$574.00
$200.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8701206 |
| Pattern Name | Born For Water Pillow |
| Collection | Kevin Aspaas |
| Width | 22" (56CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 74% WOOL, 26% COTTON |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Black |























