So8702206 | Monsoon Pillow, Neutral - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8702206 |
| Pattern Name | Monsoon Pillow |
| Collection | Kevin Aspaas |
| Width | 22" (56CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 16% COTTON, 84% WOOL |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Neutral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


So8702206 | Monsoon Pillow, Neutral - Schumacher Pillows
So8702206 | Monsoon Pillow, Neutral - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8702206 |
| Pattern Name | Monsoon Pillow |
| Collection | Kevin Aspaas |
| Width | 22" (56CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 16% COTTON, 84% WOOL |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Neutral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8702206 |
| Pattern Name | Monsoon Pillow |
| Collection | Kevin Aspaas |
| Width | 22" (56CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 16% COTTON, 84% WOOL |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Neutral |























