So8703006 | Wedge Weave Pillow, Blue - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8703006 |
| Pattern Name | Wedge Weave Pillow |
| Collection | Kevin Aspaas |
| Width | 22" (56CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 9% POLYCOTTON, 13% NYLON, 78% WOOL |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




So8703006 | Wedge Weave Pillow, Blue - Schumacher Pillows
So8703006 | Wedge Weave Pillow, Blue - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8703006 |
| Pattern Name | Wedge Weave Pillow |
| Collection | Kevin Aspaas |
| Width | 22" (56CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 9% POLYCOTTON, 13% NYLON, 78% WOOL |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8703006 |
| Pattern Name | Wedge Weave Pillow |
| Collection | Kevin Aspaas |
| Width | 22" (56CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 9% POLYCOTTON, 13% NYLON, 78% WOOL |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |























