So8703106 | Wedge Weave Pillow, Green - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8703106 |
| Pattern Name | Wedge Weave Pillow |
| Collection | Kevin Aspaas |
| Width | 22" (56CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 9% POLYCOTTON, 78% WOOL, 13% NYLON |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



So8703106 | Wedge Weave Pillow, Green - Schumacher Pillows
So8703106 | Wedge Weave Pillow, Green - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8703106 |
| Pattern Name | Wedge Weave Pillow |
| Collection | Kevin Aspaas |
| Width | 22" (56CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 9% POLYCOTTON, 78% WOOL, 13% NYLON |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SO8703106 |
| Pattern Name | Wedge Weave Pillow |
| Collection | Kevin Aspaas |
| Width | 22" (56CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 9% POLYCOTTON, 78% WOOL, 13% NYLON |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |























