Soc27666220 | Dahlia Garden Pillow, Green & Pink - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SOC27666220 |
| Pattern Name | Dahlia Garden Pillow |
| Collection | Boråstapeter |
| Width | 24" (61CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Multi Color |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Soc27666220 | Dahlia Garden Pillow, Green & Pink - Schumacher Pillows
Soc27666220 | Dahlia Garden Pillow, Green & Pink - Schumacher Pillows
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SOC27666220 |
| Pattern Name | Dahlia Garden Pillow |
| Collection | Boråstapeter |
| Width | 24" (61CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Multi Color |
Original: $225.75
-65%$225.75
$79.01Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher Pillows |
| Pattern Number | SOC27666220 |
| Pattern Name | Dahlia Garden Pillow |
| Collection | Boråstapeter |
| Width | 24" (61CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Multi Color |























